Merhaba benim sürekli bel bölgem ve sırt kısmında ağrıdan dolayı

Merhaba benim sürekli bel bölgem ve sırt kısmında ağrıdan dolayı ve ani bacağmda şişme olduğu ve büyük abdest sırasında akıntı oldgu için doktor benden kan tahlili istedi şu şekilde Wbc 6.05 Rbc 4.94 Hgb13.6 Hct 38.6 Plt 319 Mcv 78.1 Mch 27.5 Ne% 35. Ly 46.6 Pct 0.32. Yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımı tetkiklerinizde sorun görünmüyor..