Yaşım 18 kan testi yaptırdım sonuçlarım sorun çıkmadı birde size danışmak istedim

Yaşım 18 kan testi yaptırdım sonuçlarım sorun çıkmadı birde size danışmak istedim WBC=4.7 RBC=4.2 HGB=12.8 HCT=36.6 MCV=86.8 MCHC=34.9 RDW=10.5 PLT=278 MPV=5.5 PCT=0.15 PDW=18.8 NEU#=2.7 LYM#=1.5 MONO#=0.3 ESO#=0.1 BASO#=0 NEU%=57.2 LYM%=32.4 MONO%=7.2 EOS%=2.5 BASO%=0.7 sonuçlarım bunlar sizden sorun varmı yokmu onun öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

g************* :

Merhabalar 21 haziranda adet oldum adetim her zamanki gibi 4 gün sürdü. 29 haziranda sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik içime boşalmadı. 17 temmuzda adet olmam gerekirken 18 temmuzda kahverengi şekilde adet oldum ve o gün sabah aşırı mide bulantısı ve öğürme yaşadım. Hamile olabilir miyim ?

Cevap:

Adet gecikmeniz bir süre daha devam ederse gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.