:Merhaba benim yiğenim henüz 3 yaşında ve hgb 17.1-hct 50.9-rbc 6.8-plt 170 çıktı. acaba bunların sonucu nedir?

Merhaba benim yiğenim henüz 3 yaşında ve hgb 17.1-hct 50.9-rbc 6.8-plt 170 çıktı. acaba bunların sonucu nedir.teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bol sıvı alıp bu testin tekrarlanmasını öneririz..Bazen susuz kalındığında kan seviyeleri böyle çıkabilir..