Merhaba, bir hafta önce az miktarda esrar ve uyarici madde kullandim?

Merhaba, bir hafta önce az miktarda esrar ve uyarici madde kullandim. Uzun zamandir kullanmiyordum. bir anlik hata ettim. 2-3 gun sonra sigorta kapsaminda genel bir saglik kontrolu olacak bunlarin icinde Tam Idrar Tahlili ve Tam Kan Tahlili de var. Bu testlerde madde belli olur mu? Simdiden sagolun.

Tahlil.com Cevabı : Özellikle madde aranmadıkça belli olmaz..