Merhaba bu değerlerde hamilelik gözüküyor mu? Beta- hcg değeri 1.33 çıktı. 0-5 gebe olmayan 6-25 Erken gebelik > Gebe 0-11,6 Postmenopozal kadın

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz beta hcg değerine göre test sonucu negatif, yani gebelik yok anlamındadır. Ancak ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme olmadan yapılmış bir test ise gecikme olması durumunda testi tekrarlayabilirsiniz.