Merhaba ; Bugün Başımın uyuşması sebebi ile kan tahlili yaptırdım?

Merhaba ; Bugün Başımın uyuşması sebebi ile kan tahlili yaptırdım. glikoz 112,kolesterol 250,ldl kol 172,SGPT (ALT)49 ,Potasyum 5,29,WBC 11,1,GRAN 7.1 yaşım 28 kilom 85 cinsiyetim erkek .tahlilimi yormlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Glukoz ve kolesterol testleriniz yüksek,kilo probleminiz de olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun