Merhaba check-up'ı ta sigara içtiğim belli olur mu yaklaşık 3 senedir içiyorum?

Tahlil.com Cevabı : Hayır belli olmaz.Sigara için yapılan ayrıca bir test var,nikotin testi.O da oldukça pahalı bir test olup birçok laboratuvarda çalışılmamaktadır.Nikotini saptayan testler 24 saat içinde nikotin alımı varsa işe yaramaktadır.
Yani son 24 saatte sigara içmemiş biri,daha önceden sigara içiyorsa bile kanında nikotin bulunmayacaktır