Merhaba; cuma günü evde gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı.

Merhaba; cuma günü evde gebelik testi patım ve pozitif çıktı. cmt günü doktora gittim kan tahlilllerim yapıldı. değerlerim aşağıdaki gibi olup, sonuçlar hususunda yardımlarınızı rica ederim. Tetkik Adı Sonuç Birim min max Beta-hCG 1727 mIU/ml 278832

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik görünüyor..