Merhaba düzenli olarak cinsel ilişkiye giriyorum. Ancak sevgilim dışarı boşalıyor. Her ayın 25-26 sında adet görüyordum?

Merhaba düzenli olarak cinsel ilişkiye giriyorum. Ancak sevgilim dışarı boşalıyor. Her ayın 25-26 sında adet görüyordum. Bu ay 12 gün gecikti. farklı günlerde 6 adet gebelik testi yaptım hepsi negatif. Hala adet görmedim. Yumurtalıklarım da her hangi bir sorun mu var yoksa gebemiyim? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Dışarı boşalma güvenilir bir doğum kontrol yöntemi değildir.Ancak gebelik testiniz de negatif çıkmış.Adet gecikmesinin farklı nedenleri olabilir.Aşağıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni