Merhaba eşimden ayrıyım ve herhangi bir gebelik söz konusu değil

Merhaba eşimden ayrıyım ve herhangi bir gebelik söz konusu değil kasık ağrılarımdan dolayı yapılan kan tahlilinde BETA HCG (acil) 19.54 çıktı net bir bilgide verilmedi tekrar çağrıldım aydınlatırsanız sevinirim teşekür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu değer gebelik denilebilmesi için zaten çok düşük, ancak rahim veya yumurtalıkların incelenmesini öneririz..