Merhaba. geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Beta HCG 40 çıktı. Düşük mü yapacağım?

Merhaba. geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. sat 22 nisan. 22 mayısta bhcg 24 çıktı. potansiyel hamilelik var dedi doktor. 5 gün sonra hafif kanamam oldu. ertesi güne tekrar hcg testi yaptık 40 çıktı. hamilelik devam ediyor mu. bir sorun mu var. tekrar erken düşük mü yapacağım?

Tahlil.com Cevabı : Nisan ayındaki hamileliğin sürüp sürmediğini soruyorsanız yeni bir test yapmanız gereklidir..