Beta hcg sonucum 13.80 çıktı henüz yeni bir gebelik olabilir dendi fakat 5 gün sonra (dün) tekrar hcg yaptırdım 3.23 e düşmüş.

Sat 06.06.2014 5 gün önce beta hcg sonucum 13.80 çıktı henüz yeni bir gebelik olabilir dendi fakat 5 gün sonra (dün) tekrar hcg yaptırdım 3.23 e düşmüş geceden beri kasıklarım da bir ağrı ve mide bulantım var lütfen yanıtlarsanız çok sevinirim ?kolay gelsin iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerinizde gebelik için kesin bir değer değildir, şu anda sonuca göre gebelik görünmüyor..