Merhaba. genital bölgeme sperm değdi. ve o olaydan sonra adet günü içerisindeydim?

Merhaba. genital bölgeme sperm değdi. ve o olaydan sonra adet günü içerisindeydim ve ertesi gün oldum. fakat stresten veya başka bişeyden adetim 2 gün sürdü normalde 4 gün sürüyordu. hamile olma ihtimalim varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi stresten dolayı kısa sürmüş olabilir. Ancak yine de gebelik testi yaptırarak kesin cevaba ulaşabilirsiniz.