Merhaba hemogram raporumun sonuçlarına göre normal olmayan değerler ..

Merhaba hemogram raporumun sonuçlarına göre normal olmayan değerler ; -HGB 10.8 (L) , - HTC 32.2 (L) , -MCV 79,1 (L) , -MCH 26.5 (L) , RDW 17.7 (H) rutin biyokimya sonuçlarına göre normal olmayan değerler; -Demir 167 (H) -Fibrinojen 188 (L) Tahlil sonuçlarımı değerlendirebilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız vardır, araştırılması gereklidir..