merhaba, hemogram testi yaptırdım ve sonuçların normal olduğu söylendi. Ancak bacaklarımda birden fa

merhaba, hemogram testi yaptırdım ve sonuçların normal olduğu söylendi. Ancak bacaklarımda birden fazla sarı renkte morluklar var nedeni ne olabilir, kötü bir şey olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir cildiye uzmanına başvurunuz.Gerek gördüğü takdirde size yönlendirme ve ileri tahlil isteyebilir.