Merhaba hocam ben bundan 18 ay önce korunmasız ilişkim oldu 2 gün önce anti hiv testi yaptırdım ?

 Merhaba hocam ben bundan 18 ay önce korunmasız ilişkim oldu 2 gün önce anti hiv testi yaptırdım sonuç 0.3 negatif ama benim yanaklarımın iç kısmında minik grup halinde kabarcıklar çıktı 1.5 yıldır gitmedi yani hocam 3 ay sonra yapılan ililki sonrası hemen boyle belirtiler çıkarmı snra pztif olurmu

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal,
HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv