HIV bakımından test yaptırmama gerek var mı ?

Hocam iliskiye girdiğim bayana ilişkinin 120.günü devlet hastanesinde anti hiv testi yaptırdım negatif geldi diğer testlerde hepatit b c vdrl negatif geldi enfeksiyon hocasi sonuclara bakip sağlam yazdi benim kendimin hiv bakimindan test yaptirmama gerek var mi ?

Tahlil.com Cevabı : Gerek yok ama cinsel yolla bulaşan hastalıklar sadece hıv ve hepatit değildir.