Merhaba hocam benim kız arkadasım bakire ve onunla birlikte sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Merhaba hocam benim kız arkadasım bakire ve onunla birlikte sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama ben hiç bir şekilde vajinal bölgeye boşalmadım zevk suyu temas etmişti şu anda kız arkadaşımın adet dönemi 20 gün gecikti acaba hamile olma olasılığı nedir ? Veya böyle birsey söz konusumudur.

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimaldir, test yapmanızı öneririz..