Hamile olmadığımı boşalmadığını etkilenmediğini söyledi olaydan sonra iki kere adet gördüm hamile miyim?

Hocam mayıs 21de sevgilimle sürtünme yolu ilişki yasadık boşalma ve zevk suyu olmadı adetimin ilk günüydü altıma kısa şort kilot pes pantolon vardı onda da eşofman pantolon vardı hamile olmadığımı boşalmadığını etkilenmediğini söyledi olaydan sonra iki kere adet gördüm hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?

g************ :

Hocam dediğim gibi size o dediklerim oldu boşalma ve zevk suyu gelmedi sevgilim de söyledi iki kere adet gördüm zaten ve iki ay geçmiş dün ultrasona girdim polistik over kist başlangıcı dedi başka bir şey çıkmadı ama karnım çok,şiş hocam psikolojim bozuldu neden bu kadar şiş iki kere adet gördüm?

Cevap:

Şişliğin pek çok nedeni olabilir ancak ilişki sonrasında adet kanaması gördüğünüz için bu nedenlerin arasında hamileliğin yer almadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Şikayetleriniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına tekrar gitmenizi, kist başlangıcı ile gereken tedaviyi olmanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a*********** :

hocam benim size bir sorum olucak bir kızın ertesi gün adet olucak ama bi gün öncesinden ilişkiye girip içine bolaşmış olup hamile kalsa ertesi gün adetini görürmü

Cevap:

Adetten bir gün öncesi hamilelik riski yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

m************* :

sevgilimle sürtünme yolu bir şeyler yasadık boşalmadı zevk suyu gelmediğini de söyledi adetliydim ped külot kısa tayt ve pantolon tunik vardı onda da eşofman ve külot vardı iki kere adet oldum olaydan sonra ayrıca ultrasona girdim bugun bir sey çıkmadı ama karnım şiş kist var dedi ondan mı sizce

Cevap:

Kesinlikle bu ilişkiden kaynaklı gebe olamazsınız. Şişkinliğiniz konusunda doktorunuzun söylediklerini dikkate almalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s*************** :

hocam sevgilimle sürtünme yolu ilişki yasadık adetliydim boşalma zevk suyu falan olmadı kıyafetlerimiz vardı ped şort pantolon külot vardı bende onda da eşofman külot vardı iki ay geçti iki kere adet gördüm bugun ultrasona girdim doktor kist dışında bir,şey görmedi olsa çıkardı dimi korkuyorum

Cevap:

Anlattığınız şekilde hamile kalınmaz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.