Merhaba hocam bilirubin pozitif ve urobilinijen pozitif ne anlama geliyor?

Merhaba hocam bilirubin pozitif ve urobilinijen pozitif ne anlama geliyo kötü bir şey değil demi hocam

Tahlil.com Cevabı : Bilirubin pozitifliğinde . İntrahepatik ve ekstrahepatik safya yolları tıkanıklıkları, hepatoselüler hasar gibi karaciğer ve safra yollarındaki problemler akla gelir.Bir gastroenteroloji uzmanına başvurmanızda yarar var.