Merhaba hocam bugün anemi ve b 12 için test yaptırmıştım iğne ve ilaç tedavisi oldum demir yine düşük fakat alt seviyesi 9 çıkmış ne yapmam gerekiyor sorun olur

Merhaba hocam bugün anemi ve b 12 için test yaptırmıştım iğne ve ilaç tedavisi oldum demir yine düşük fakat alt seviyesi 9 çıkmış ne yapmam gerekiyor sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Tedavi öncesi ve sonrası sonuçlarınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz..