Merhaba hocam gecen hafta kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonucu yorumlarsanız çok sevinirim hocam

Merhaba hocam gecen hafta kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonucu yorumlarsanız çok sevinirim hocam MAKROSKOPİ: 18 cc hacminde kanamalı doku parçası materyal 1 kaset halinde takip edilmiştir. MİKROSKOPİ: Kesitlerde kan ve fibrin kitleleri arasında çok sayıda koryon villusu izlenmekte, arada desidual reaksiyon gösteren bir stroma içinde yer alan ,hipersekretuar karakterde endometrial bezler göze çarpmaktadır PATOLOJİK TANI kavum uteri , kürtaj : desidua maternalis ve plasental doku fragmanları KLİNİK BULGULAR :anembriyonik gebelik

Tahlil.com Cevabı : Küretaj materyali ile uyumludur, sorun görünmüyor..