Merhaba hocam haziran 29 unda bi iliskim oldu .temmuz 8 de 3 gunluk bi kanamam

Merhaba hocam haziran 29 unda bi iliskim oldu .temmuz 8 de 3 gunluk bi kanamam tam addt gunumdu fakat yerlesme kanamasi diye bisey varmis ondan cok korktum.kanamanin 3.gunu beta hcg yaptirdim sonuc 0.00 daha sonra kanama bittikten sonra yani 21 temmuzda test yaptirdim 1.50.cikt.gebelik olsa cikarmi

Tahlil.com Cevabı : sonuç negatiftir, ihtimal görünmüyor..