Merhaba Hocam İdrar testinde Lökosit Hücresi Idrar sonucu : 1 yaziyor normal deger nedir?

Merhaba Hocam İdrar testinde Lökosit Hücresi Idrar sonucu : 1 yaziyor normal deger belirtirmemis bu nedemek birde kan testi sonucum Glukoz Açlik serum 78 cikti Normali 70-110 Kolesterol Serum 146 çıktı Normali 110-220 HDL Kolesterol 35 cikti normali 35-85 LDL Kolesterol 88,6 cikti Normali 0-130 Trigliserid Serum 112 cikti normali 30-200 bu sonuclara gore neye dikkat etmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..