Merhaba, hocam lütfen bu üyeliği silebilir misiniz? Kaç kere yazdım fakat silinmemiş. Lütfen sorular

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, hocam lütfen bu üyeliği silebilir misiniz? Kaç kere yazdım fakat silinmemiş. Lütfen sorular dahil üyeliğimi silin artık takıntı haline getirdim. Kendimi kötü hissetmeye başlıyorum. Her kontrol ettiğimde üyeliği açık buluyorum.