Merhaba hocam saç dökülmesi çok fazla ve genizimden gelen bir kaşıntıyla hapşurmaktan kendimi alamıyorum

merhaba hocam saç dökülmesi çok fazla ve genizimden gelen bir kaşıntıyla hapşurmaktan kendimi alamıyorum bilhasa evdeyken. iki doğum yaptım yirmi ay arayla. Sonuçlarım. Demir 56 (normal değer aralığı 70-180), EOS% 5,11 (nda 0-5). MPV:11,0 (nda 6 - 10). PDW: 21,2 (nda 8-18). EOS: 0,466 (nda 0 - 0,4)

Tahlil.com Cevabı : sonuçlarınızda sorun görünmüyor, ancak gebeliklerden sonra saş dökülmeleri olabilir, genizden gelen hapşırma var ise allerjik bir durum, sinüzit, vb.. olabilir, muayene edilmenizi öneririz..

s***** :

Merhaba , kanda potasyum üst düzeyde..Düşürmek içim nasıl bi diet onerirsiniz ?

Cevap:

Kan potasyum düzeyi gün içinde değişiklik gösterebilir, testleriniz normal ise özel bir diyet yapmanıza gerek yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.