Merhaba hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz ?

Merhaba hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz 5 Gün önce adeti bitti dun ilişkiye girdik sürtünme yoluyla bana bir sorun oldugunu söyledi hafif kan gelmiş yani kan lekesi vardı diyo dün aksamdan için bugunde aynı kan gelmiş acaba kızlık zarında sıkıntı varmı ? yoksa adet devamı gibimi

Tahlil.com Cevabı : Büyük ihtimalle kızlık zarında sorun olabilir.