kahverengi ve şeffaf bir leke geliyor nedeni ne olabilir ?

Erkek arkadasimla sürtünme yoluyla iliskiye girdik ama birleşme olmadı.fakat ondan beri kahverengi ve şeffaf bir leke geliyor nedeni ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir