Merhaba Hocam Spermiogram sonuçlarımı yorumlayabilirmisiniz? Abstinens Süresi: 3 Gün Volüm: 4.7 Aglütinasyon:Negatif?

Merhaba Hocam Spermiogram sonuçlarımı yorumlayabilirmisiniz?Abstinens Süresi: 3 GünVolüm: 4.7Aglütinasyon:NegatifNon-Sperm Hücre:4.3Konsantrasyon:76 Milyon/mLMotilite(1.Saat):45A-) Hızlı İleri Hareketli:20B-)Yavaş İleri Hareketli:25C-)Yerinde Hareketli:25D-)Hareketsiz:30Morfoloji: Normal Sperm:7Baş Şekil Anomalisi:31Akrozom Anomalisi:8Nükleus Anomalisi:8Mid-Piece Anomalisi:11Kuyruk Anomalisi:27Mixed Anomalisi:1İmmatür Form:6Ph:7.3Görünüm:OpakYuvarlak Hücre:4.2Lokosit:0.1

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm oranı az gözüküyor