Merhaba hocam tam ıdrar tahlılı sonucum.yardımcı olursanız sevınırım.

merhaba hocam tam ıdrar tahlılı sonucum.yardımcı olursanız sevınırım. gorunum:bulanım referans:berrak. renk sarı referans:sarı dansıte:1015 referans:1010-1030 ph:6.5 referans:6.0:7.0 glukoz:negatif referans:negatif proteın:negatif referans:negatif urobılınoje

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir..