Merhaba hocam test sonuçlarımı değerlendirirseniz sevinirim. miktar:4 cc ,renk:gri, renk:gri?

Merhaba hocam test sonuçlarımı değerlendirirseniz sevinirim. miktar:4 cc renk:gri vizkolite:normal ph: alkali sıvılşma:30 dk spermotozoid sayısı: 1cc : 840bin toplam:3.360milyon norml hrktli: %40,%40,%30 az hrktli:%30,%30,%20 hrktsiz:%30,%30,%50 normal yapılı:%86 anormal:%14 baş:%6,boyn%4,kuyrk%4

Tahlil.com Cevabı : Sperm testiniz normal değil, sperm sayısı çok düşük.Bir üroloji uzmanına başvurun