Testler Sonuç Birim Referans Değerler, ABSTİNANS SÜRESİ 3 Gün ?

Testler    Sonuç     Birim     Referans Değerler SPERMIOGRAM              ABSTİNANS SÜRESİ    3     Gün      MİKTAR    3     mL     > 2 mL RENK    Krem     Krem      GÖRÜNÜŞžÂž    Opelesan           Ph    7.8          7.2 - 8.0 VİSKOZİTE    Normal           LİKEFAKSİYON SÜRESİ    20 Dakika           SPERM KONSANTRASYONU    32.6

Tahlil.com Cevabı :  Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi