Merhaba hocam yardımınıza muhtacım ben 2 şüpheli ilişki yaşadım

Merhaba hocam yardımınıza muhtacım ben 2 şüpheli ilişki yaşadım ve Antı Hıv testi yaptırdım ve negatif çıktı fakat 2. İlişkim ile test arasında 50 gün vardı bu süre tahlil sonucuna güvenmem için yeterlimidir. Sizi bekliyor olacağım hocam

Tahlil.com Cevabı : Son ilişkinizden 6 ay sonra bir kez daha test yaptırmanızı öneririz..