Merhaba idrar tahlilimde yassı epitel 9,00 cıktı ve koyu renk ile yazılmıştı altı da çiziliydi?

Merhaba idrar tahlilimde yassı epitel 9,00 cıktı ve koyu renk ile yazılmıştı altı da çiziliydi.. neden acava ? Ayrica yassı epitel herkesde olur mu ? Bekar kız evli kadindiye ayrim oluyor mu.. yoksa tum bayanlarda oluyor mu ?

Tahlil.com Cevabı : Normalde de olabilir, sorun değildir..