Merhaba iki aydır yumurtlama döneminden 5-6 gün sonra sağ tarafımda ağrı var ve aynı adet sancısı gibi oluyor?

Merhaba iki aydır yumurtlama döneminden 5-6 gün sonra sağ tarafımda ağrı var ve aynı adet sancısı gibi oluyor fakat çok erken başlıyor bu sancılar.uyarınız üzerine ürolojiye gittim herhangi bir problem yok dedi ve ilişki sırasında sağ tarafımda acı oluyor caba yumurtlama da bir problem olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu da bir etken olabilir, kadın doğum doktorunuz ile de görüşün bir kez daha