Lütfen tahlil sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz?

VDRL-RPR: NEGATİF HBsAg: N-0.25 Anti HBs: N-0.01 HIV Ag/Ab: N-0.18 Anti HCV: N-0.01 Toxoplazma IgG: N-4.21 Toxoplazma IgM: N-0.19 Rubella IgG: P-37.4 Rubella IgM: N-0.18 NEGATİF Lütfen tahlil sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz? İyi çalışmalar, Kolay Gelsin

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.