Merhaba kadın doğuma gittiğimde sari akıntımın olduğunu belirttim ve adetim şuan 9 gün gecikti beta hcg 0.75 çıktı ve gyno fitil verdi var olan akıntım adetimi

Merhaba kadın doğuma gittiğimde sari akıntımın olduğunu belirttim ve adetim şuan 9 gün gecikti beta hcg 0.75 çıktı ve gyno fitil verdi var olan akıntım adetimi geciktirir mi ? Ve fitili kullandıktan sonra adet görebilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinal enfeksiyonlar adet düzensizliğine neden olabilir.Gebelik test sonucunuz da negatif olduğuna göre muhtemelen enfeksiyona bağlı adet gecikmesi olmuştur.Tedavi olduktan sonra zamanla düzene girecektir.Geçmiş olsun