Merhaba Kız Arkadasımın adetinin bitmesnden sorakı gün surtunme yoluyla ilşkiye girdik?

Merhaba Kız Arkadasımın adetinin bitmesnden sorakı gün surtunme yoluyla ilşkiye girdik. penısımın ucundan zevk suyu vardı ve surtunerek 5- 10 saniye ilşkiye girdik ve kız arkadasım hamile oldugundan korkuyor hamile olma olasılıgı varmıdır varsa % kaçtır ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma olasılığı yoktur. Ancak tedbiren adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.