Merhaba kizimi gida zehirlenmesinden testler yapdirdi

Merhaba kizimi gida zehirlenmesinden testler yapdirdi aciklama yapmadi kizim aksam tavuk yemişdi 6 kere istifar eddi sonuçlardan zehirlenme oranini nasil görurumm wbc h 24,89 referans araligi 4-10 NE% h 87,1 Ref ara 50-70 PLT h 322 ref ar 100-300 glukoz h125 ref ara 74-106

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız test sonuçları sıkkusmaları durdu ise ateşi ve ishali yoksa sorun kalmamıştır.. kusma sonrası yapıldığından normal değerler olarak sayılmamalıdır,