Merhaba komşumun sedimi 270 civarlarında çıktı yaşı 60 iştahsızlığı var aşırı derecede zayıfladı baş dönmesi halsizlik bulantı bunlara eşlik ediyor, yorumunuz

Merhaba komşumun sedimi  270 civarlarında çıktı yaşı 60  iştahsızlığı var aşırı derecede zayıfladı baş dönmesi halsizlik bulantı bunlara eşlik ediyor, yorumunuz nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Sedim değeri oldukça yüksek,ancak sadece sedim yüksekliği tek başına fazla fikir vermez.İlave olarak tahliller istemek gerekir