Merhaba .nişanlımla ilişkiye girdim ve bi kaç damla şeklinde kan geldi.

Merhaba .nişanlımla ilişkiye girdim ve bi kaç damla şeklinde kan geldi.nişanlım zedelenebileceğini söyledi..fakat herşeyden öncesi hamile kalır mıyım bunu bilmiyorum.sürekli düzensiz adet görüyorum ve açıkçası kaç gün gecikirim kalırsam onu da bilmiyorum..içime boşalmadığını söyledi bunu ben de biliyorum ama ya bi olası küçük ihtimal varsa ? ya da olabilir mi...4 gün oldu henüz çok yeni.kaçıncı günde test yaparsam doğru olur acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde en az 5 günlük bir gecikme olduğunda test yaptırmalısınız