Merhaba, ocak 28 de adet olmam gerekiyordu 6 gün gecikti 2 kez idrarda test yaptım sonuç negatif?

Merhaba, ocak 28 de adet olmam gerekiyordu 6 gün gecikti 2 kez idrarda test yaptım sonuç negatif, fakat hiçbir adet belirtisi yok cok korkuyorum, kanda test yaptırmam mümkün değil sizce gebe miym?

Tahlil.com Cevabı : Gecikme devam ederse gebelik testini tekrarlayabilir veya bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.