Merhaba, pko hastasıyım o yüzden düzenli adet görmüyorum.

Merhaba, pko hastasıyım o yüzden düzenli adet görmüyorum. sat tarihim 10.04.2011, 13.05.2011'de bhcg değerim 27,62 çıktı ama 14.05.2011'de evde yaptığım idrar testinde tek çizgi çıkıyo hala. küçük bi yerde yaşıyorum düşük tehlikesi olmasın diye doktora gidemedim, sadece telefon ettim sabah 1 akşam 2 progestan önerdi. sizce hamile miyim? eğer hamileysem bebeğimi korumak için ne yapabilirim?

Tahlil.com Cevabı : 27 çıkan Beta HCG değerinizi hamilelik lehine değerlendirmek pek mümkün değil.Hamile olup olmadığınız önümüzdeki günlerde tekrarlanacak Beta HCG testi ve gerekirse ultrason muayenesi ile belli olacaktır