Merhaba pwd degerim 18.0 Mchc 32.8 cikti Doktorum Hasimato tiroiti dedi zehirli guatr da olabilirmis

Merhaba pwd degerim 18.0, Mchc 32.8 cikti Doktorum Hasimato tiroiti dedi zehirli guatr da olabilir mi? Görüşünüz nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Bu belirtiğiniz değerler ile guatrın zehirli olup olmadığı anlaşılamaz.Bunun için bir takım tiroid testleri yapılmalıdır.Geçmiş olsun.