Progesteron 2.63 betahcg 31.9 cikti ama adet oldum hamilemiyim acaba saglikli bi gebelik olur mu?

Progesteron 2.63 betahcg 31.9 cikti ama adet oldum hamilemiyim acaba saglikli bi gebelik olur mu

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz çok iyi değil.Ancak gün aşırı birkez daha baktırarak yükselip yükselmediğini kontrol edebilirsiniz. Adet olduysanız da gebelik ilerlemeyebilir.