Merhaba. Sevgilimle birlikte olduk dışa az bir boşalma oldu sonra tam temizlemeden tekrar birlikte olduk?

Merhaba. Sevgilimle birlikte olduk dışa az bir boşalma oldu sonra tam temizlemeden tekrar birlikte olduk .. böyle bir durumda gebe kalma olasığı nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda olasılığın yüksek yada düşük olduğundan çok sadece böyle bir ihtimal yani gebelik ihtimali olduğundan söz edebiliriz.Adetinde en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren test yaptırın.