Merhaba sevgilimle iç çamaşırı ve üstümüzde kot pantalonla surtunme yoluyla ilişkiye girdik ben onun kucagına oturdum o şekilde gerçekleşti

Merhaba sevgilimle iç çamaşırı ve üstümüzde kot pantalonla surtunme yoluyla ilişkiye girdik ben onun kucagına oturdum o şekilde gerçekleşti.Kendisi boşaldı ama yan tarafına doğru boşaldı kendi bacagının iz çıktı orda pantalonuna ama benim pantalonuma bulaşmadıgını dusunuyorum.İz felan yoktu gormedik ama bir ihtimal bulaştı diyelim bilmiyorum kesin olarak.Ondan sonrasında tam adet gordugum gunun aksamında 2-3 damla kırmızımsı kan geldi sabahına regl oldum rengi açık değildi ama geçen gunlerde gelen adetim kadar çokta değildi hani reglmsiydi ama önceki adetlerime göre daha azdı çok stres yapmıştım ciddi anlamda çok stres yaptım o yuzden biraz az gelmiş olabilir mi dolu dolu 4 gün sürdü gunde en az 2 ped değiştiricek kadar geldi ufacık ufacık pıhtılar da geldi ve kırmızıydı ama yinede emin olamıyorum cunku o ilişkiden tam 10 gun sonra oldu adetim tam adet gunumdu ama acaba yerleşme kanaması mı ustune gorme mi diye supheleniyorum psikolojikmen hamileymiş gibi hisssediyorum ? Birde bu sürtünme ile ilişkiden 2 gun sonra aynı pantalonu giydim ama silmemiştim cunku o zaman aklıma gelmemişti bulaşma olasılıgı felan ama eğer bulaştıysa zaten olay o boşalmadan sonra olmuştu diye dusunuyorum ama iz felan gormemiştik sonra 15 gun geçtiktne sonra gene giydim aynı pantalonu ama bu sefer ıslak mendille temizledim nolur nolmaz şu an adetimin 5.gunu ama gelmiyor artık en son bu sabah koyu kahverengimsi bi akıntı geldi ve bitti sanırım hamile miyim emin olamıyorum alt karnımda bi şişlik var gibi

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik olasılığı nedeniyle oldukça huzursuz olan okurlarımızda, kimi zaman psikolojilerini bozacak kadar derecede hamilelik korkusu bulunuyor.

Defalarca adet görmüş olsa da hamile olacağından hala şüphelenen veya görmüş olduğu adet kanamasını üstüne görme zanneden ve üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkı bile bilmeyen bir çok okurumuz bulunuyor.

Bu tür korkusu olanlar aynı zamanda gerekli gereksiz bir çok kere gebelik testi de yaptırıyor.
Test sonuçları negatif çıksa bile hamilelik korkusundan kurtulamıyorlar.

Size  önerimiz, bu kuşkular giderek artıyor ve devam ediyorsa psikolojik destek yönünden bir sağlık merkezine başvurmanız.

Dikkatli bir şekilde aşağıdaki bağlantıda verilen tüm konuları detaylı şekilde okumanız da, bilgisizlik nedeniyle duyabileceğiniz korkuları yenmenizde işe yarayacaktır.