Merhaba.. Sevgilimle ilişkiye girdik ,içime değil dışarı boşaldığını söyledi. Sürtünmede oldu.?

Merhaba.. Sevgilimle ilişkiye girdik ,içime değil dışarı boşaldığınî söyledi. Sürtünmede oldu.Ve çarşaf kan olmuştuu fazlasıyla. İlerleyen saatlerde ise kahverengi akıntılarım geldi. Ve hala geliyor Sizce ne olabilir ? Hamile olma riskim yüzde kaç ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamileliğin oluşması beklenmez.