Merhaba sevgilimle külodun üstünden sürtünme amaçlı ilişki yaşadık ben adet olurum ?

Merhaba sevgilimle külodun üstünden sürtünme amaçlı ilişki yaşadık ben adet olurum diyede ped takmıştım.Sevgilim boşlamadığını söylüyor bende hissetmedim ama zevk suyu gelmiş de olabilir bilmiyorum sonrasında pedimi değiştirip temizlendim.Adet günüm bi kaç gün gecikti hamile olma olasılığım varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi