Merhaba sitenizi bugün tesadüfen keşfettim çok popüler ve süper faydalı bir çalışma, Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

Merhaba sitenizi bugün tesadüfen keşfettim çok popüler ve süper faydalı bir çalışma, Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Annemin menopoza girdikten sonraki gelen çok şiddetli olmayan kanaması ve en az 20 yıl önce taktırıp sonra ihmal mi desem unutkanlık mı spirali! operasyon yapılcak.?!!!

Tahlil.com Cevabı : Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Kanamanın nedenine yönelik, başta smear testi olmak üzere çeşitli muayene ve tahliller yapılmalıdır.Spiralin bu kadar kalması tabii ki, annenizin rahminde hasar yaratmış olabilir.